Eğitim

tarih

süre

lokasyon

detaylar

İyi Laboratuvar Uygulamaları Eğitimi

22 AĞUSTOS

1 Gün

UZAKTAN EĞİTİM

ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001 İç Denetçi Eğitimi

29-30 AĞUSTOS

2 Gün

UZAKTAN EĞİTİM

ISO 17025:2017 Temel Gereklilikler Eğitimi

1 EYLÜL

1 Gün

UZAKTAN EĞİTİM

İyi Üretim Uygulamaları Eğitimi 

5-6 EYLÜL

2 Gün

UZAKTAN EĞİTİM

Yazılım ve Analiz Yöntemleri Eğitimi

21-22 MART

2 Gün

İSTANBUL

Eğitimlerimize katılabilmek için öncelikle ön başvurunuzu aşağıdaki formu doldurarak bize göndermeniz gerekmektedir. Daha sonrasında gerekli bilgilendirmeler telefonunuza sms olarak yapılacaktır. Tüm eğitim kayıt sürecini ve diğer bilgilendirmeleri sms olarak size ulaştıracağız. 

Eğitimler sonunda sizlere İngilizce ve Türkçe ayrı olmak üzere uluslararası geçerli sertifikalar verilmektedir. Sertifikalarımız için bir geçerlilik süresi sınırlaması yoktur; eğitim aldığınız konu veya sistem var oldukça sertifikalarınız geçerli olacaktır. Sertifikalar, çoğaltılamaz özellikte ve ıslak imzalı olarak adınıza hazırlanmaktadır. 

Verdiğimiz her eğitimin fiyatı kendi içinde farklılık gösterebilmektedir. Eğitimlerimizin fiyatlarını web sitemizde duyurmaktayız. Bunun için almak istediğiniz eğitimin detaylarını incelemeniz yeterli olacaktır. 

Eğitimlerimizde 2 kişi ve üzeri katılımlarda sadece nakit ödemeler için geçerli %10 grup indirimi uygulanmaktadır. Grup indiriminden faydalanabilmeniz için gruptaki katılımcıların isimlerini eğitimden önce mutlaka yazılı olarak bildirmeniz gerekmektedir. Grubunuzu iletişim bilgilerimize mail veya sms yoluyla ulaştırabilirsiniz.