Neler Yapıyoruz

qtq80-Iqsy9u

Kurumsal Eğitim

İş Dünyası Artık Daha Kalifiye

Kurumunuzun eğitim ihtiyaçlarını en efektif şekilde karşılamak için hizmetlerimizi size özel olarak tasarlarız.  Personellerinizin farkındalığını artırmak ve daha kalifiye kılmak için buradayız. 

+ Detaylar

20160426154606-business-plan

Bireysel Eğitim

Profesyoneller Burada Yetişiyor!

ETC, kendine özgü hazırladığı yenilikçi eğitim modülleri ile geleceğin profesyonellerini ve bugünün vizyonerlerini yetiştirir. Sizde profesyonel bir eğitim ile kendi geleceğinize bugünden yatırım yapabilirsiniz.

+Detaylar

indir

Danışmanlık

Daha Kaliteli – Daha Güçlü Yönetim

Sektörünüzde ihtiyaç duyduğunuz sistemlerin kurulması ve geliştirilmesi, gerekli eğitim faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi, personellerinizin sisteme entegre edilmesi için profesyonel danışmanlık hizmetlerimiz ile sizlerin yanındayız. 

+Detaylar

iw-fintech-005

Sistem Kurulumu

Sistemsiz Çalışmak Rotasız Gezmektir

İşletmenizde kuracağımız sistemler ile artık daha karlı üretim ve hizmet gerçekleştirebilir, maliyetlerinizi artırabilir, iç ve dış iletişiminizi güçlendirebilir, süreçlerinizi iyileştirebilir ve daha fazla tercih edilen bir işletme haline gelebilirsiniz.

+Detaylar

calculating-audit-risk

Denetim ve Kontrol

Kalite Sürekli Kontrol Altında

Sistemlerinizi kontrol altında tutmak, süreçlerinizi değerlendirmek, performansını belirlemek ve uluslararası standartlar ışığında boşluk analizi yapabilmek ve kendi iç denetçilerinizi yetiştirebilmeniz için uzman denetçilerimiz ile hizmetinizdeyiz.  

+Detaylar

slider2

Belgelendirme

Global İşletme – Global Ürün

Ürünlerinizi, işletmenizi veya kurumunuzu uluslararası standartlar ile belgeleyerek dünyanın her yerinde kabul alabilecek konuma getirebilirsiniz. Tüm belgelendirme süreçlerinde profesyonel belgelendirme hizmetlerimiz ile sizlerin yanındayız. 

+Detaylar

international-business

Uluslararası standartlar ile daha güçlü ve daha başarılı bir hale gelin

ETC, uzman kadrosu ile sizleri daha güçlü bir hale getirmek için her zaman hazır ve hizmetinizde. Sizde profesyonel hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. 

En iyi olmak için en iyilerden eğitim alın

Son zamanların klişe olmuş ama en doğru sözlerinden biri; eğitim sürekli ve hayat boyu devam etmelidir, sözüdür. Profesyonel bir eğitim her zaman çok özel fırsatları beraberinde getirir. 

Businessman explaining financial scheme to his partners

Hemen size özel hizmeti hazırlayalım…

İlgilendiğiniz hizmetimiz ile ilgili veya ihtiyacınıza uygun en uygun hizmet hakkında bilgi almak için tamamen size özel hizmeti tasarlayalım ve size teklifimizi sunalım.

Aşağıdaki form üzerinden bize talebinizi iletebilirsiniz.